تعمیر یخچال در اهواز - تعمیر در منزل

تعمیر یخچال در اهواز نمایندگی تعمیرات حرفه ای یخچال در تمامی نقاط و شهرهای اهواز - تعمیر در منزل و خانه شما

تعمیر یخچال در اهواز - تعمیر در منزل

نمایندگان و شهرهای تعمیر یخچال تعمیر98

تولید برفک در یخچال های بدون برفک نیز از مشکلات رایج می باشد. احتمال دارد که تایمر دیفراست معیوب شده باشد. خراب شدن ترموستات، فرسودگی لاستیک درب یخچال نیز می تواند از علل این مشکل باشد که پس از تعمیر یخچال در اهواز به شکل اولیه خود برگشته و کار می کند.

 

تعمیر یخچال در اهواز

 

تعمیر یخچال در اهواز:

   یخچال از ضروری ترین لوازم برقی خانه محسوب می شود که به طور مستمر مشغول به کار است و مواد غذایی را سالم نگه می دارد و خراب شدن آن باعث فاسد شدن مواد غذایی خواهد شد. لذا به محض مشاهده کوچکترین ایراد برای تعمیر یخچال در اهواز به تعمیرکار متخصص مراجعه نمایید.

تعمیر یخچال در اهواز توسط تعمیرکار ماهر و با تجربه

تعمیر یخچال در اهواز توسط تعمیرکار ماهر و با تجربه IMG_

 

عیب یابی و تعمیر یخچال در اهواز:

   اشکالات رایج یخچال که منجر به تعمیر یخچال خواهد شد به شرح زیر می باشد:

  • یخ زدن محفظه داخلی یخچال:

 

سرد شدن و یخ زدن محفظه داخلی یکی از مشکلات رایج برای تعمیر یخچال در اهواز می باشد. خراب شدن ترمیستور، آلودگی بر روی کویل های کندانسور و حتی تنظیم نبودن ترموستات می توانند منجر به این مشکل شوند.

  • داغ شدن بیش از حد موتور:

 

 اشکال در کمپرسور و عدم کارکرد درست کندانسور می تواند دلیل این ایراد باشد لذا برای عیب یابی و تعمیر آن به تعمیرکار یخچال در اهواز مراجعه نمایید.

  • بسته نشدن درب یخچال:

 

باز ماندن درب یخچال برای مدت طولانی منجر به فاسد شدن مواد غذایی خواهد شد. برای رفع این مشکل باید با تعمیرکار یخچال تماس بگیرید.

  • نشت آب:

 

 یکی از شایع ترین مشکلات یخچال می باشد که به علت نشتی در شیر آب ورودی یا انسداد لوله ها به وجود می آید.

  • یخ زدن لوله های کندانسور یخچال:

 

ممکن است به دلیل یخ زدن لوله ها باشد که باید توسط تعمیرکار ماهر بررسی و سپس تعمیر شود.

  • تولید برفک در یخچال های بدون برفک:

 

 احتمال دارد که تایمر دیفراست معیوب شده باشد. خراب شدن ترموستات، فرسودگی لاستیک درب یخچال نیز می تواند از علل این مشکل باشد که پس از تعمیر یخچال در اهواز به شکل اولیه خود برگشته و کار می کند.

  • عدم تولید هوای خنک در محفظه:

 

این اشکال مربوط به برد کنترل دما، خرابی تایمر دیفراست، اختلال در دمپر کنترل هوا یا خرابی اپراتور یخچال خواهد بود. هر یک از موارد باید توسط تعمیرکار چک شده و پس از عیب یابی دقیق اقدام به تعمیر یخچال نماید.

برفک زدن محفظه یخچال بدون برفک نیز از نشانه های اشکال در عملکرد یخچال خواهد بود

برفک زدن محفظه یخچال بدون برفک نیز از نشانه های اشکال در عملکرد یخچال خواهد بود.

 

  • تولید سر و صدای زیاد، قطع و وصل شدن جریان برق دستگاه، عدم کارکرد فن نیز از ایراداتی است که ممکن است به دلیل بی احتیاطی یا فرسودگی در یخچال اتفاق بیفتد که لازم است تا توسط تعمیرکار ماهر تعمیر شود.

مراکز تعمیر یخچال در شهر اهواز

خیابان آریاشهر، خیابان امانیه، خیابان باهنر،  خیابان بهارستان،  خیابان پادادشهر،  خیابان پردیس،  خیابان پیروزی،  خیابان حصیرآباد،  خیابان دغاغله،  خیابان رسالت،  خیابان زرگان،  خیابان زیباشهر،  خیابان زیتون کارگری،  خیابان زیتون کارمندی،  خیابان سپیدار،  خیابان سیصد دستگاه،  خیابان شریعتی جنوبی،  خیابان شهرک آغاجری،  خیابان شهرک حفاری،  خیابان شهرک دانشگاه،  خیابان شهرک نفت،  خیابان صد دستگاه،  خیابان طالقانی،  خیابان فاز دو پاداد،  خیابان فاز یک پادادشهر،  خیابان فرهنگ شهر،  خیابان فولادشهر،  خیابان کانتکس،  خیابان کمپلو جنوبی (کوی انقلاب)،  خیابان کمپلوی شمالی (لشکر)،  خیابان کوت عبدالله،  خیابان کوروش (کوی ملت)،  خیابان کوی رمضان،  خیابان کوی سلطان منش،  خیابان کوی علوی،  خیابان کوی فرهنگیان،  خیابان کوی مدرس،  خیابان کوی مهدیس،  خیابان کوی نبوت،  خیابان کوی نفت،  خیابان کیان آباد،  خیابان کیانپارس،  خیابان کیانشهر،  خیابان گلستان،  خیابان لشکرآباد،  خیابان معین زاده،  خیابان ملی راه،  خیابان نادری،  خیابان نیوسایت،  خیابان یوسفی

تعمیر98 همراه شما

تعمیرات برندهای مختلف یخچال در اهواز

مطالب مرتبط با تعمیرات یخچال

تعمیر98 مفتخر به ارائه سریس تعمیرات در سرار ایران

تعمیرات در اصفهان،شیراز،کرج،تهران و سایر شهرها


02191091470